Godziny pracy : Pon - Czw. 7.00 - 15.00, Pt. 7.00 - 14.00 Zadzwoń : (+48) 665 056 393
  • en

Kim jesteśmy i co robimy?

O naszej firmie

Jesteśmy z Wami już ponad 15 lat

Dowiedz się więcej
Kim jesteśmy?

zgrany zespół to klucz do sukcesu

Jesteśmy polską, rodzinną firmą która stawia na ponadczasowe wartości jakimi są zaufanie, rzetelność, jakość świadczonych usług czy pewność i stabilność współpracy. Dotyczy to zarówno kontaktów z naszymi klientami i partnerami ale także atmosfery w zespole.

Już od ponad 15 lat tworzymy firmę z przekonaniem, że każde zadanie zostanie zrealizowane lepiej, jeżeli pracująca nad nim grupa będzie mogła na sobie polegać.

co robimy?

przemysłowe systemy sterowania

Zajmujemy się sterowaniem i kontrolą procesów przemysłowych – od zdefiniowania wymagań i projekt aż po montaż i uruchomienie. Możemy towarzyszyć Wam na każdym z etapów zadania, na którym będziecie nas potrzebować lub kompleksowo zrealizować całość projektu.

Wierzymy, że najlepszą gwarancją sprawnego i bezproblemowego uruchomienia jest solidnie wykonana diagnoza potrzeb i możliwości. Im więcej szczegółów uda się doprecyzować na początku tym mniej komplikacji pojawi się na finiszu.

Jak pracujemy?

rzetelność i jakość

Wiemy jak ważne jest aby Wasze maszyny codziennie, nieprzerwanie i bez usterek pracowały produkując, przetwarzając, kontrolując czy wyświetlając to co dla Was jest najważniejsze. Właśnie dlatego jakość naszych systemów sterowania była i będzie dla nas najważniejsza.

Pracujemy tak aby być dla Was rzetelnym partnerem, na którego zawsze możecie liczyć i z którym chce się współpracować.